Mikołaje na motorach

Posted by & filed under .

Jutro mogę jechać na porodówkę:) Jestem już w terminie, dziś byliśmy z Zuzką na imprezie którą chciałam zaliczyć – czyli jestem już gotowa;) W sumie – od jakiegoś tygodnia czuje się o wiele lepiej, jestem już spokojna, mam cierpliwość;P Przywieźli nam nawet nowe meble – zatrudniłam firmę http://www.rwtrans.pl/ i załatwiłam sprawę;) Ale ostatni miesiąc naprawdę był ciężki… dobrze, że już z górki;)))

A Mikołaje na motorach to świetna inicjatywa! Mikołajów było pierdyliard – jak określiła to Zuzia z tatą;) Na skwerku wszystko pięknie zorganizowane;) Mała uwielbia motory – więc była zafascynowana! Szkoda, że było tak mroźnie  – bo po 1,5 godziny już się zbieraliśmy – ale i tak warto było tu przyjechać i zobaczyć oraz usłyszeć to na własne oczy i uszy;)

Mikołaje

A co poza tym? Poza tym jestem w pełni spakowana, łóżeczko przygotowane, baldachim założony, Zuzka przygotowana na to że mamy przez 3 dni nie będzie – teraz tylko Misiek musi dać znak i jedziemy na porodówkę;) W sumie dobrze by było, żebym jak najszybciej to załatwiła – co by na święta być już w miarę w formie;) Także trzymajcie kciuki:)