Będzie chłopak!!!!

Posted by & filed under .

Aaaaaa – będzie chłopak! Właśnie wróciłam od lekarza i powiedział, że na 100% mam w brzuchu małego mężczyznę! Zapytałam – czy jest tego absolutnie pewny – bo jeśli nie – to nie będę dzwonić do męża z tą wiadomościa;P Ale podobno na stówkę!!!

Dzwonię więc i pytam się – czy nie ma nic ostrego w ręku…

A wiecie co on na to???

„Przerysowałaś samochód?”:PPPP

Myślałam, że pęknę:) Mówię więc – że ma syna!!! I taka cisza nastała, a za chwilę pisk radości:))))) Ale jestem szczęśliwa! Mamy już Zuzankę, a teraz będzie chłopiec. No właśnie – jak mu damy na imię? Trzeba się teraz zastanowić;)

usg

Bardzo się cieszę – bo szczególnie mój mąż miał ciśnienie na chłopca:) Wiecie – przedłużenie rodu i te sprawy… Ja tego podejścia akurat nie rozumiem, ale sama osobiście zawsze marzyłam o tym, żeby mieć i chłopca i dziewczynkę i właśnie się moje marzenie spełniło;)  Tym bardziej się cieszę – że akurat na tą sytuację nie zawsze mamy wpływ, no może malutki jest – wg różnych info jakie czytałam na ten temat – ale nigdy w 100 % nie wiadomo – czy wyjdzie. Tak więc trzeba mieć jednak wiele szczęścia – żeby tak wyszło:) No i będzie równo i wesoło:)))))