Spełniaj marzenia

Spełniaj marzeniaMój ulubiony cytat? Twardowski – spieszmy się kochać ludzi – tak szybko odchodzą. Dlaczego? Bo takie jest życie. Dopóki wszystko jest ok – to ok, ale jak zabraknie ważnej dla nas osoby, albo ta osoba zachoruje – okazuje się, że rzeczy dziś dla nas ważne – jak auto, dom, nowa torebka czy buty, wyniki egzaminów – przestają mieć dla nas znaczenie. I to jakiekolwiek… Dlatego należy spełniać swoje marzenia, dopóki możemy to robić. Większość osób na łożu śmierci właśnie żałuje tego, że nie spełnili swoich marzeń jak pozwalało im na to zdrowie. Nie czekajmy więc – aż będziemy starzy albo chorzy…

Jakie ja mam marzenia? Zmieniają się w miarę – jak spełniam poprzednie;) Generalnie chciałabym zobaczyć Wieże Eifla, chciałabym skoczyć na bungee, polecieć na wycieczkę do Stanów po parkach rozrywki. Zawsze też chciałam mieć dzieci – i mam już dwójkę. Jedno trzyletnie (córeczkę) – a drugie jest właśnie w drodze (taaaak – jestem w ciąży:) Myślimy z mężem w sumie o trójce, więc zakładam, że za jakiś czas może zdecydujemy się też na kolejne szczęście. Bo najważniejsze – to spełniać swoje marzenia! Do dzieła!

Zapraszam Was na mojego bloga;) Będę tu pisać o wszystkim i o niczym, o rzeczach ważnych i mniej ważnych, o moich skarbach, o mojej pracy, no i w końcu o moich marzeniach;))))